Myslivost

Zajeďte si pro zvěřinu ke svému myslivci

Rozvíjení mysliveckých tradic a zvyků vnímáme jako součást českého národního kulturního dědictví. Právě z tohoto důvodu jsme založili Mysliveckou společnost Farma Otročín a zahájili přímý prodej zvěřiny “z lesa na talíř”.

Zvěřina se prodává čerstvá a neopracovaná (v kůži bez hlavy a končetin). Nejčastěji nabízíme zvěřinu jelena siky a prasete divokého, ale nabídnout můžeme i srnčí nebo mufloní zvěřinu.

Předmětem prodeje jsou celé kusy zvěře v kůži, které jsou pouze vyvržené, vypláchnuté a zachlazené. Vzhledem k veterinárním předpisům není možné takto prodat pouze část těla. Dostupnost zvěřiny je nutné si nejprve ověřit a poté zamluvit.

Tomáš Novák
t.novak@farmaotrocin.cz
725 388 416

Dostupnost zvěřiny je závislá na dobách lovu jednotlivých druhů zvěře. Proto objednávka vždy nemusíte nutně znamenat, že vám jsme schopni obratem vyhovět. Objednáním Vás zařazujete do pořadí a my vám dáme vědět, až bude vámi poptávaná zvěřina připravena k vyzvednutí.

Benefity odběru masa z Farmy Otročín

Maso, které pochází ze zvěře žijící ve volné přírodě, je velmi kvalitní a podstatně aromatičtější. Obsahuje velké množství vitamínů A a B, nenasycených mastných kyselin a minerálních látek jako jsou vápník, fosfor nebo železo. Další výhodou je vysoký podíl bílkovin.

Volně žijící zvěř má možnost výběru potravy a její maso je proto nezaměnitelné a podstatně aromatičtější.

Neomezený pohyb v přírodě zajišťuje optimální množství svaloviny.

Naši myslivci vám garantují nejvyšší kvalitu masa.

Ceník ke stažení zde.

Myslivecká společnost Farma Otročín nenabízí „jen“ zvěřinu pro širokou veřejnost, ale nabízí také možnost poplatkového lovu/naháněk a vykonávání práva myslivosti ve vlastní honitbě Otročín pro myslivce a lovce.

Richard Tintěra
r.tintera@farmaotrocin.cz